Jerozolimskie Business Park

Kompleks biurowy składający się z czterech kameralnych budynków o całkowitej powierzchni użytkowej 16 000 m2, zlokalizowany  przy jednej z głównych arterii Warszawy, Alejach Jerozolimskich, które od lat stanowią ugruntowaną lokalizację biznesowa. To położenie zapewnia łatwy dojazd do budynku zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacją miejską.

Jasne, dobrze doświetlone powierzchnie zapewniają łatwą aranżację biura – zarówno w układzie open space, jak i gabinetowym. Sąsiedztwo dwóch centrów handlowych pozwala na zaspokojenie potrzeb wszystkich użytkowników i zapewnia zaplecze handlowo-gastronomiczno-usługowe. W 2017 roku kompleks przeszedł całkowitą modernizację co podniosło komfort jego użytkowania. Kompleks zyskał nowy teren zielony i dodatkową infrastrukturę dla rowerzystów i nowe miejsca parkingowe. Do użytku Najemców i ich gości oddano nowe w pełni wyposażone sale konferencyjne, nową przestrzeń restauracyjną i miejsce do spotkań z ogólnodostępnym Wi-fi przy głównej recepcji w budynku D. Modernizacji poddano również wszystkie windy i lobby budynków.

Więcej szczegółów na temat kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park znajdą Państwo na stronie www.jerozolimskiebusinesspark.pl

Zobacz najnowszy newsletter Jerozolimskie Business Park – Zima 2024

Zobacz archiwalne wydania: 

Lato 2023  |  Zima 2023Jesień 2022  |  Lato 2022  |  Wiosna 2022

0
m2 powierzchni

Portfolio